Kontakta oss

Kom gärna ut och hälsa på oss och låt dig inspireras i vår studio i Täby utanför Stockholm! Vill du börja med en snabb kontakt så finns vi här för att hjälpa dig.

Ring oss på 08 630 32 00, eller fyll i formuläret nedan.

Vi hjälper dig från vision till installation!

Vi hjälper dig från vision till installation!

  • Creative Sales
  • Alexander Andrae
  • alexander@bigimage.se
  • +46 73 565 70 58
  • Creative Sales
  • Caroline Margaritoglou
  • caroline@bigimage.se
  • +46 73 965 31 10
  • Projektledning
  • Anneli Jorderud
  • anneli@bigimage.se
  • +46 70 759 82 15
  • Projektledning
  • Camilla Damén
  • cami.damen@bigimage.se
  • +46 73 088 23 48
  • Projektledning
  • Linnea Hallbygård
  • linnea@bigimage.se
  • +46 70 204 13 47
  • Ledning

  • VD
  • Rickard Eskilsson
  • rickard@bigimage.se
  • +46 70 814 99 50
  • Marknadsföring
  • Johanna Schäfer
  • johanna@bigimage.se
  • +46 70 811 18 75
  • International Sales
  • Andreas Skantze
  • andreas@bigimage.se
  • +46 70 535 61 19