Kontakta oss

Vi är ca 35 personer som jobbar på Big Image i Sverige. Kom gärna ut och hälsa på oss och låt dig inspireras i vår fina flyghangar i Täby utanför Stockholm! Vill du börja med en snabb kontakt så finns vi här för att hjälpa dig!

Ring oss på 08 630 32 00. Maila oss till info@bigimage.se

Vid orderfrågor maila oss på
order@bigimage.se
.

Vi hjälper dig att hitta rätt lösning till ditt nästa projekt!

  • Försäljning
  • Annika Persson
  • annika@bigimage.se
  • 073-360 74 78
  • Försäljning
  • Niclas Sandberg
  • niclas@bigimage.se
  • 073-328 77 90
  • Försäljning
  • Lena Andlinger-Bohlin
  • lena@bigimage.se
  • 070-392 79 69
  • Vi guidar dig genom hela processen!

  • Projektledning
  • Anneli Jorderud
  • anneli@bigimage.se
  • 08-630 32 14
  • Projektledning
  • Christopher Linghag
  • christopher@bigimage.se
  • 08-630 32 12
  • Projektledning
  • Alexander Andrae
  • alexander@bigimage.se
  • 08-630 32 07
  • Projektledning
  • Emelie Eidewing
  • emelie@bigimage.se
  • 08-630 32 09
  • Projektledning
  • Anders Jorderud
  • anders@bigimage.se
  • 08-630 32 13
  • Ledningen

  • VD
  • Rickard Eskilsson
  • rickard@bigimage.se
  • 070-814 99 50
  • Ekonomi
  • Kim Kadry
  • kim@bigimage.se
  • 08-630 32 03
  • International Sales
  • Andreas Skantze
  • andreas@bigimage.se
  • 070-535 61 19
  • Marknadsföring
  • Johanna Schäfer
  • johanna@bigimage.se
  • 08-630 32 05