Kontakta oss

Vi är ca 35 personer som jobbar på Big Image i Sverige. Kom gärna ut och hälsa på oss och låt dig inspireras i vår fina flyghangar i Täby utanför Stockholm! Vill du börja med en snabb kontakt så finns vi här för att hjälpa dig!

Ring oss på 08 630 32 10. Maila oss till kontakt@bigimage.se.

Vi guidar dig genom hela processen!

  • Projektledning
  • Anneli Jorderud
  • anneli@bigimage.se
  • +46 (0)8 630 32 14
  • Projektledning
  • Charlie Lindström
  • charlie.lindstrom@bigimage.se>
  • +46 70 311 40 63
  • Projektledning
  • Emilia Bjurhager
  • emilia.bjurhager@bigimage.se
  • +46 72 219 45 70
  • Projektledning
  • Linda Wallster
  • Tjänsteledig
  • Projektledning
  • Camilla Damén
  • camilla.damen@bigimage.se
  • +46 72 202 29 66
  • Vi hjälper dig till nästa projekt!

  • Creative Sales
  • Alexander Andrae
  • alexander@bigimage.se
  • +46 73 565 70 58
  • Creative Sales
  • Caroline Margaritoglou
  • caroline@bigimage.se
  • +46 73 965 31 10
  • Ledningen

  • International Sales
  • Andreas Skantze
  • andreas@bigimage.se
  • +46 70 535 61 19
  • Marknadsföring
  • Johanna Schäfer
  • johanna@bigimage.se
  • +46 70 811 18 75