Kontakta oss

Vi är ca 35 personer som jobbar på Big Image i Sverige. Kom gärna ut och hälsa på oss och låt dig inspireras i vår fina flyghangar i Täby utanför Stockholm! Vill du börja med en snabb kontakt så finns vi här för att hjälpa dig!

Ring oss på 08 630 32 10. Maila oss till kontakt@bigimage.se.

Vi guidar dig genom hela processen!

  • Projektledning
  • Anneli Jorderud
  • anneli@bigimage.se
  • +46 (0)8 630 32 14
  • Projektledning
  • Linnea Hallbygård
  • linnea@bigimage.se
  • +46 70 204 13 47
  • Projektledning
  • Christopher Linghag
  • christopher@bigimage.se
  • +46 8 630 32 12
  • Projektledning
  • Emelie Eidewing
  • Föräldraledig
  • Projektledare
  • Alvia Elfstrand
  • alvia@bigimage.se
  • +46 72 559 02 54
  • Vi hjälper dig till nästa projekt!

  • Key Account Manager
  • Annika Persson
  • annika@bigimage.se
  • +46 73 360 74 78
  • Creative sales
  • Caroline Margaritoglou
  • caroline@bigimage.se
  • +46 73 965 31 10
  • Försäljningschef
  • Niclas Sandberg
  • niclas@bigimage.se
  • +46 73 328 77 90
  • Creative sales
  • Alexander Andrae
  • alexander@bigimage.se
  • +46 73 565 70 58
  • Ledningen

  • International Sales
  • Andreas Skantze
  • andreas@bigimage.se
  • +46 70 535 61 19
  • Marknadsföring
  • Johanna Schäfer
  • johanna@bigimage.se
  • +46 70 811 18 75